Get Adobe Flash player

درباره ما

کارخانه تولید موزاییک و سنگ مصنوعی نورافشان افتخار دارد که با بیش از نیم قرن تجربه موفّق در تولید انواع کف پوش بتنی، همچنان به عنوان بزرگترین واحد تولید موزاییک و سنگ مصنوعی شرق کشور، همچون نگینی از سرزمین هنرپرور کاشمر ، برتارک صنعت خراسان بزرگ بدرخشد. این شرکت از سال 1341 و با اهتمام به تولید انواع موزاییک های پرسی، جداول بتنی و سایر محصولات سیمانی کار خود را آغاز نمود و در گذر از مرز و بوم هنر و خلاقیت آمیخته با تخصّص و تجربه به سرعت به پیشتازی بی رقیب در این عرصه مبدّل گردید. استفاده از تکنولوژی های پیشرفته و سیستم های اتوماتیک مدرن در راستای افزایش کیفیت تولید و بهره مندی از بدیع ترین طرح های هنرمندانه و مملو از خلاقیت، همواره مدنظر مدیریت این مجموعه، آقای مجید نورافشان قرار داشته است.

امروز مفتخریم تا به عنوان یک واحد صنعتی بزرگ و در واحد تولیدی مجهز خود در شهرستان کاشمر، ارائه دهنده انواع محصولات بتنی از قبیل سنگ های مصنوعی، موزاییک های پرسی و ویبره ای، تایل های بتنی و جداول سیمانی به بسیاری از استانهای همجوار و اقصا نقاط کشور عزیزمان هستیم و چشم انداز صادرات این محصول برگرفته از هنر و تکنولوژی ایرانی به کشورهای همسایه، در افق اهداف بلندمان، امکان پذیر می نماید.

 با گسترش علم و صنعت سازه های عمرانی استفاده از سنگ های مصنوعی و صنعتی به عنوان جایگزینی مناسب، کم هزینه و مقاوم بجای سنگ طبیعی در نماسازی ساختمان و کف پوشی قسمت های مختلف بناها، امری متداول و پرطرفدار در ساختمان سازی مدرن شده است. این محصول بسته به تکنولوژی و توان فنی و صنعتی تولیدکنندگان مختلف در ابعاد گوناگونی تولید می شود که افزایش ابعاد تولیدی این قطعات امری بسیار دشوار و محتاج توان فنی بالاست. گروه تولیدی نورافشان افتخار دارد تا با اتکا به سیستم های پیشرفته و کم نظیر خود و در سایه ی همّت پرسنل متخصص و مجرب، اقدام به تولید بزرگترین قطعات یکپارچه ی سنگ مصنوعی در کشور نماید. 

و این همه توفیق ما به عنوان نماینده ای شایسته از تخصّص و توانمندی جوانان کهن سرزمینمان، شهرستان کاشمر، حاصل همّتی مثال زدنی، توکّلی پایدار و نگاهی بلند است که مسئولیت سنگین تداوم این مسیر و کسب رضایت همه جانبه مشتریانمان را به دوشمان می گذارد. و در نهایت با افتخار و اطمینان اعلام می کنیم: هذا من فضل ربّی